Budynki stawiane metodą Stalowych Domów charakteryzują się energooszczędnością powodując znaczne obniżenie kosztów utrzymania. Okres budowy można zminimalizować do trzech miesięcy, co pozwala maksymalnie zaoszczędzić czas i pieniądze inwestora.

Nasze domy są wytrzymałymi budynkami wybudowanymi w nowoczesnej technologii w oparciu o nowatorskie rozwiązania. Gwarancja na konstrukcje obiektu pokrywa się z gwarancją producenta stali i wynosi 50 lat.

Realizujemy zarówno gotowe projekty, jak i te stworzone indywidualnie dla klienta. Adaptację do technologii Stalowych Domów dla naszych klientów wykonujemy nieodpłatnie.

Koszty budowy domów rozpoczynają się od 2 500 zł/m2 brutto i uzależnione są od skomplikowania bryły budynku, zastosowanych rozwiązań instalatorskich i użytych materiałów. Stawiamy same konstrukcje budynków oraz kompletnie wykończone obiekty w stanie deweloperskim.

Budujemy:

  • domy jednorodzinne
  • domy w zabudowie bliźniaczej, szeregowej
  • hale, pawilony handlowe
  • garaże, wiaty

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom współczesnego inwestora opracowaliśmy linię ekonomiczną domów jednorodzinnych. Wraz z architektem i zespołem fachowców dołożyliśmy wszelkich starań, aby koszty budowy i późniejszego użytkowania zostały zminimalizowane.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w zakładce FAQ.

Tabelka porównująca technologię tradycyjną z metodą szkieletową.

Zachęcamy do bezpłatnej wyceny inwestycji.

Zapraszamy do biura w celu uzyskania szczegółowych informacji.