Świat OZE

“Stalowe Domy – alternatywa dla klasycznego budownictwa”

„Stalowe Domy – alternatywa dla klasycznego budownictwa” to tytuł dokumentu jaki powstał o naszej technologii dzięki uprzejmości portalu internetowego Świat OZE, który skupia się na propagowaniu rozwiązań opartych na odnawialnych źródłach energii. Film prezentuje naszą inwestycję Osiedle Zacisze, która powstała w Skawinie, gdzie 17 domów ogrzewanych jest w oparciu o pompę ciepła.

Fabryki w Polsce

“Energooszczędne domy szkieletowe”

„Energooszczędne domy szkieletowe” to program odsłaniający tajniki budowy w technologii szkieletu stalowego. Postał w trakcie budowy domu jednorodzinnego w Skawinie według pomysłu znanego kanału na Youtube  Fabryki w Polsce. Emisja programu odbyła się w Telewizji TVS na łamach serii Fabryki w Polsce.

Telewizja Skawina

Konferencja „Domy szkieletowe – Nowoczesna metoda budowy”

17 marca 2017 r. w skawińskim Pałacyku Sokół odbyła się konferencja poświęcona nowoczesnej metodzie budowy, jaką jest budownictwo szkieletowe w oparciu o lekki szkielet stalowy. Przedstawiamy krótki filmik podsumowujący spotkanie.

Świat OZE

Konferencja „Energooszczędność cel nowoczesnego budownictwa jednorodzinnego”

Druga edycja naszego wydarzenia związanego z propagowaniem technologii szkieletowej w oparciu o lekki szkielet stalowy odbyła się 16 marca 2018 r. Krótkie podsumowanie spotkania dzięki uprzejmości portalu internetowego Świat OZE.

 

Krajowy Rynek Nieruchomości

Własny dom jeszcze w te wakacje?

W rozmowie na łamach e-wydania Krakowskiego Rynku Nieruchomości Michał Suder opowiada o zaletach szybkiego budowania w technologii szkieletu stalowego.